Hario dripper V60-02 červený

Hario V60-02, červený plastový dripper pro perfektní přípravu filtrované kávy. Stylový design, jednoduchá údržba.

Skladem
150 Kč
Kategorie: Kávové příslušenství
Šířka: 13,7 cm
Výška: 10,2 cm
Průměr: 11,6 cm
Materiál: plast
Barva: červená
hario driper v60 02 cerveny plast 01
Tip

Objevte krásu přípravy filtrované kávy s dripperem Hario V60-02

Představujeme vám Hario V60-02, ikonu mezi ručními drippery. Tento elegantní dripper je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je navržen tak, aby poskytoval nejen skvělý design, ale i funkčnost, kterou ocení každý milovník kvalitní kávy. 

Design a funkčnost

Dripper V60-02 se může pochlubit konickým tvarem a speciálními rýhami uvnitř, které zajišťují optimální průtok vody a tím pádem dokonalou extrakci kávy. Plastová verze je nejlevnější volbou mezi drippery V-60. Chuťovými vjemy ale není o nic horší než ostatní verze. Jeho plastové tělo navíc poskytuje odolnost a pohodlí, pokud chcete Hario V-60 používat na cestách.

K dispozici je v několika barevných variantách.

Tento model je vyroben v Japonsku s dodržením nejvyšších standardů kvality, což z něj činí spolehlivého parťáka na mnoho let.

Jednoduché použití a údržba

Příprava vaší oblíbené kávy s dripperem Hario V60-02 je hračka: Stačí vložit filtr, nasypat čerstvě mletou kávu a přelít horkou vodou. Hario V60-02 umožňuje jednorázové uvaření 200 - 360 ml kávy, což vystačí na velký hrnek nebo dvě menší porce. Celý proces extrakce trvá pouze 3 až 4 minuty.

Po použití dripper jednoduše opláchněte pod tekoucí vodou nebo jej vložte do myčky na nádobí.

Perfektní výběr pro každého kávového nadšence

Bez ohledu na to, zda jste začínající barista nebo zkušený milovník kávy, Hario V60-02 je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitu, design a jednoduchost v jednom stylovém balení.

 

Zpět do obchodu