Vánoční směs od Boba — 100% arabica

Vánoce jsou tady!

Vychutnejte si letošní Vánoční směs od Boba, ve které se snoubí lahodná chuť čokolády a nugátu. Směs je vyladěna ze tří arabic — Brasil Cerrado Caramelo Doce, Guatemala El Jaguar, Mexico Chiapas. Tato směs je vyladěna pro přípravu espressa. 

Varianta
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné
250 Kč

Základní informace

Složení: 100% arabica - Arabica Brasil Cerrado Caramelo Doce, Arabica Guatemala El Jaguar, Arabica Mexico Chiapas
Acidita: Mírná
Stupeň pražení: 4,5 z 9 (Střední - City/Full City)
Chuťové tóny: Čokoláda, karamel
Doporučená metoda použití: Espresso

Výběrová káva si zaslouží ten nejlepší obal

Aby zůstaly zachovány všechny vlastnosti, které naše čerstvě pražená arabika z Kolumbie má, používáme bezpečný třívrstvý sáček s aroma ventilem. Ten je pro balení čerstvě pražené kávy nejvhodnější. Sáček spolehlivě chrání kávu proti vlhkosti, kyslíku a světlu. To je důležité, aby se uchovala její čerstvost a nejvyšší možná kvalita.

„Věděli jste, že čerstvě pražená káva uvolní až 6 litrů plynů na 1kg kávy?“

Proto je důležité, aby byl sáček opatřen právě jednosměrným aroma ventilem, který zajistí bezpečné uvolňování plynů z čerstvě pražené kávy a zabrání tak nafouknutí či prasknutí sáčku.

Vzhledem k opětovně uzavíratelnému ZIPu pomáhá sáček udržet čerstvost. U tohoto sáčku určitě oceníte i odtrhávací zářezy, které umožní snadné utržení a otevření sáčku.

Jak sáček od naší kávy recyklovat

Ekologie je pro nás důležitá od pěstování kávy až po její spotřebování, a proto je sáček vyrobený z plastu bez použití hliníkové fólie a je možné jej recyklovat jako ostatní plasty (7).

Sáček splňuje zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.

Zpět do obchodu